Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Studentky a studenti zdravotnické školy pomáhali s úpravou areálu KNTB

26.6.2015

Místo do školních lavic se studentky a studenti zlínské zdravotnické školy vydali do Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), kde ve čtvrtek a pátek od rána pomáhali s údržbou zeleně v areálu. Prostříhávali keře, vyhrabávali trávu, vytrhávali plevel, zametali chodníky a snažili se plnit další úkoly, které jim zadával profesionální nemocniční zahradník.

„Práce při údržbě rozsáhlého nemocničního areálu je stále dost a musejí ji zvládat naši dva zahradníci s pomocníkem. Proto jsme uvítali pomoc studentů, kteří si tak vyzkoušeli i jinou práci v nemocnici, než je jejich praxe u pacientů v lůžkových odděleních,“ sdělil ředitel KNTB Pavel Calábek.
   
V průběhu obou dnů se při zvelebování venkovního prostředí nemocnice vystřídalo několik desítek budoucích zdravotních sester a zdravotních bratrů.

26. 6. 2015
Karla Havlíková
Tisková mluvčí KNTB
(Foto: hav)Studentky a studenti pomáhají s údržbou zeleně v KNTB.Při zvelebování areálu se vystřídaly desítky brigádníků.

 Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn