Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Studenti přišli pacientkám popřát ke Dni matek

15.5.2018

Ani pacientky Centra klinické gerontologie v Krajské nemocnici T. Bati nepřišly o blahopřání ke Dni matek. Dnes za nimi přímo na oddělení zavítali studenti Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Zlín, kteří přinesli hospitalizovaným seniorkám drobné dárky.

Kromě vlastního poblahopřání ke Dni matek studenti přinesli dárky vyrobené dětmi z MŠ Academic School Mařatice a MŠ Čtyřlístek Kostelany nad Moravou – papírové květiny a keramická sluníčka. Jarmilu Marciánovou návštěva studentů potěšila: „Mám dvě děti a včera mě navštívila rodina i s vnoučaty, aby mi popřáli ke Dni matek. Přinesli spoustu drobnosti, třeba výbornou čokoládu,“ řekla s úsměvem pacientka a dodala, že ji studenty darovaná papírová kytička udělala stejně velkou radost.

Akce ke Dni matek se v Centru klinické gerontologie konala poprvé, a to pod záštitou Dobrovolnického centra v Krajské nemocnici T. Bati. Centrum se studenty zlínské zdravotnické školy zahájilo spolupráci teprve nedávno, mají za sebou například společnou velikonoční pomlázku pro pacienty.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn