Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Soničku, letošní první dítě narozené v KNTB, přivítal dnes ředitel nemocnice

2.1.2012

Plyšového medvěda a 3000 korun dostala dnes Sonička Minaříková, která se letos narodila jako první dítě ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Dárky jí přinesli ředitel nemocnice Bohuslav Škubal a předsedkyně představenstva Dana Barnášová. Sonina maminka Jana Šůstková dostala velkou kytici.
„Chci vám oběma popřát hlavně zdraví. Je to vaše první dítě a doufám, že se tady o vás dobře starají. Až se rozhodnete pro další miminko, věřím, že ho přivedete na svět zase v naší porodnici,“ řekl mamince ředitel. 
„Vůbec jsme nečekali, že budeme ve vaší porodnici první. Přijeli jsme ráno v půl čtvrté. Prvorodičky prý rodí déle, ale u mě to šlo rychle,“ prozradila šestadvacetiletá maminka Jana z Biskupic.
Otec malé Soni Michal Minařík prý chtěl kluka. „Asi jako každý chlap. Ale je hrozně rád, že máme holčičku. A je to naše první dítě, tak je určitě i pyšný otec,“ usmívala se mladá maminka.   

Soňa Minaříková se narodila 1.1.2012 v 09.11 hodin a po porodu vážila 3200 gramů a měřila 49 centimetrů.


Maminka Jana Šůstková dostala od ředitele KNTB MUDr. Bohuslava Škubala, CSc., velkou kytici.


Šťastná maminka a spokojeně spící Sonička.
2.1.2012
Karla Havlíková 
tisková mluvčí KNTB
(Foto: hav)Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn