Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Prvním miminkem města Zlína je holčička Natálie

3.1.2019

První miminko města Zlína se narodilo 2. ledna 2019 v čase 12:36. Je to holčička Natálie s trvalým bydlištěm ve zlínské městské části Štípa. Dnes jí přišli poblahopřát primátor Zlína Jiří Korec a člen představenstva Krajské nemocnice T. Bati Vlastimil Vajdák.

Natálie Bartošová vážila při narození 3710 gramů a měřila 50 centimetrů. Je druhým dítětem manželů Bartošových. „Jméno Natálie vybral manžel už před čtyřmi roky, kdy se nám narodil syn Kryštof. V rodině mi všichni předpovídali dva kluky, ale my jsme si moc přáli holčičku a vyšlo to,“ prozradila spokojená maminka Lada Bartošová.

Že se stane Natálie prvním dítětem Zlína, její rodiče vůbec nečekali. „Původně jsem šla včera ráno jen na kontrolu, ale nakonec to skončilo porodem. Myslela jsem, že první miminko už se dávno narodilo, takže to pro mě bylo příjemné překvapení,“ dodala Lada Bartošová.

Primátor Zlína Jiří Korec předal rodině finanční dar pět tisíc korun a drobné dárky včetně kytice. Stejně tak člen představenstva KNTB Vlastimil Vajdák, který paní Ladě věnoval i poukázky do nemocniční lékárny v hodnotě dva tisíce korun.
 Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn