Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

PROVOZ OČKOVACÍHO CENTRA V AREÁLU KNTB JE UKONČEN. OČKOVÁNÍ SE PŘESOUVÁ DO INFEKČNÍ AMBULANCE

Poslední únorový den roku 2022 je také posledním dnem fungování Očkovacího centra v areálu KNTB ve Zlíně. Důvodem je klesající zájem veřejnosti o očkování proti onemocnění covid-19. „V posledních týdnech jsme očkovali jen dva dny v týdnu v průměru méně než 120 pacientů za den. Proto jsme se rozhodli provoz Očkovacího centra k dnešnímu dni, pondělku 28. 2. 2022, ukončit,“ uvedl Michal Pisár, koordinátor Očkovacího centra KNTB.

 

Od úterý 8. 3. 2022 budou zájemci o očkování proti onemocnění covid-19 ošetřeni v infekční ambulanci na Plicním oddělení, ve 20. pavilonu Baťovy nemocnice, a to mezi 8. – 17. hodinou. Provoz ambulance bude zajištěn pod vedením infektologa MUDr. Ivana Macka.

 

Další březnové termíny jsou uvedeny v přiložené tabulce. Všem zájemcům o očkování doporučujeme registrovat se přes Centrální rezervační systém na https://registrace.mzcr.cz/. Zájemci o očkování mají možnost parkování v parkovacím domě nebo v areálu nemocnice. Prvních 30 minut parkování je zdarma.

 

Zdravotníci Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně aplikovali od počátku podávání vakcín proti onemocnění covid-19 více než 170 tisíc dávek. S očkováním proti onemocnění covid-19 začala Baťovka hned zkraje loňského roku, kdy dostala první vakcíny. Počet aplikovaných dávek se začal rychle zvyšovat po 26. dubnu, kdy ve spolupráci se Zlínským krajem otevřela nemocnice Velkokapacitní očkovací centrum ve zlínské PSG aréně. V době největšího zájmu v něm dokázal tým zdravotníků naočkovat až 1 200 lidí denně. Celkem se ve Velkokapacitním očkovacím centru podařilo aplikovat do poloviny srpna, kdy byl jeho provoz ukončen, cca 100 000 dávek vakcíny. Od uzavření centra v PSG aréně realizovala Baťovka očkování ve svém areálu. Očkovací centrum bylo zřízeno v 1. pavilonu (U14).

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo