Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Projekt Dobrý skutek oslovil stovky lidí

18.12.2018

Dobrovolnické centrum Krajské nemocnice T. Bati letos poprvé pořádalo vánoční projekt Dobrý skutek. Podstatou projektu bylo získat drobné dárky a udělat jimi radost pacientům, hospitalizovaným během vánočních svátků.

Dárků v podobě kosmetiky, hygienických potřeb, knížek, křížovek nebo i oblečení se sešlo přes tři stovky. „Musím říct, že jsem velmi mile překvapena. Podobných projektů je po celé republice více, trochu jsem měla obavy, zda náš projekt veřejnost také osloví. Nakonec se však dobrých skutků sešla spousta a jsem moc ráda, že našim pacientům můžeme o Vánocích udělat radost,“ uvedla vedoucí Dobrovolnického centra Krajské nemocnice T. Bati Michaela Schneiderová a dodala, že desítky dárků přinesli také studenti a učitelé SZŠ a VOŠ ve Zlíně, kteří s nemocnicí pravidelně spolupracují.
 

Dárky budou rozdávat o Štědrém dnu sestry přímo pacientům, a to zejména na odděleních, kde je nejvíce dlouhodobě nemocných.
 

 Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn