Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Prodejní výstava ERGO Zlín v krajské nemocnici připomněla, že se blíží Velikonoce

12.4.2011

Háčkovaná kuřátka nebo vajíčka, zelené věnce, keramické tácky, hrníčky, sluníčka nebo pokladničky v podobě prasátek, hadrové panenky, spoustu svíček různých tvarů, barev a vůní a další předměty dnes nabízela chráněná dílna ERGO Zlín Lazy na prodejní výstavě svých výrobků v Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Zájemcům o ně připomněla, že Velikonoce se rychle blíží. Výstavu zorganizovalo rehabilitační oddělení nemocnice.
„Nejenže se blíží velikonoční svátky, ale čas také rychle letí. Je to neuvěřitelné, ale letos začínáme jedenáctý rok spolupráce s ERGO Zlín. Už na začátku jsme si vytýčili dva termíny konání prodejních výstav: velikonoční a vánoční období. A v této tradici se nic nezměnilo ani po 11 letech,“ sdělila vedoucí fyzioterapeutka rehabilitačního oddělení KNTB Marcela Piknová.
Rehabilitační oddělení poskytuje zázemí a podílí se na organizaci výstav. „Pracovníci ERGO Zlín k nám chodili a chodí jako pacienti. Když dílny vznikly, napadlo nás pomoci těmto postiženým lidem právě umožněním prodejních výstav,“ dodala Piknová.
„Pro naše zaměstnance, kterých je v chráněné dílně ERGO ve Zlíně 18, je prodej jejich výrobků velkou motivací. Zájem o ručně vyrobené předměty je pro ně i odměnou. Vidí, že se na trhu práce a ve společnosti dobře uplatňují,“ řekla vedoucí chráněné dílny Jana Marková.


O výrobky zaměstnanců ERGO Zlín-Lazy byl jako vždycky zájem.

12.4.2011
Karla Havlíková
Tisková mluvčí KNTB
(Foto: hav)


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn