Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Přijďte na benefiční koncert do parku

19.6.2017

Ve středu 21. června se ve zlínském Parku Komenského uskuteční benefiční koncert na podporu léčby pacientky onkologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati. Koncert nazvaný Holky pro holky začne v 17 hodin.

Pacientka Olga má dvě dcery a zpívat na její podporu budou převážně zpěvačky, proto název koncertu Holky pro holky. Olga onemocněla rakovinou a potřebnou léčbu v plné výši nehradí zdravotní pojišťovna. „V jiných zemích Evropské unie je tato imunoterapie hrazená, bohužel u nás to pojišťovna zamítla,“ uvedl primář onkologického oddělení MUDr. Milan Kohoutek, který se koncertu osobně zúčastní.

„Koncert děláme bez vstupného s tím, že veřejnost může na místě přispět,“ řekl organizátor koncertu Martin Juřík a dodal, že všichni účinkující zazpívají a zahrají bez nároku na honorář. Na akci vystoupí například zpěvačky Zuzana Lapčíková, Magdaléna Malaníková & THE SAME OLD STORY, Radka Janečková & PODJEZD, Eliška Lajdová & akordeon & ukulele, Petra Šany Šanclová s Ivo Viktorínem a Karlem Markytánem a další.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn