Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Při zpívání pro všechny nemocné děti předají fotbalisté Zlína šek pro KNTB

15.12.2016

Vánoční zpívání pro všechny nemocné děti – to je název pásma vánočních písniček a povídání, které se uskuteční v pondělí 19. prosince 2016 na zlínském Náměstí Míru. V pořadu vystoupí skupina Šajtar, moderátorem akce je herec zlínského divadla Radovan Král. V průběhu programu předají fotbalisté FASTAVu Zlín finanční dar pro dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně.

„Akci organizuje agentura BPP Bořka Procházky ve spolupráci s naším dětským oddělením a Drahou Večerkovou z Domu dětí a mládeže Astra. Těší nás, že se na děti v nemocnici nezapomíná ani v předvánočním období a čas si na ně udělali i naši úspěšní fotbalisté. Věřím, že se tato vánoční akce stane tradicí,“ řekla primářka dětského oddělení KNTB Lucie Svitálková.

Podle sdělení Bořka Procházky však nebudou fotbalisté FASTAvu sami, kdo dětskému oddělení finančně přispěje. Prozradil, že k dárcům se připojí i jeho agentura BPP.

15. 12. 2016
Karla Havlíková
tisková mluvčí KNTB

 Pozvánka
 


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn