Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Prezident Miloš Zeman navštívil zlínskou krajskou nemocnici

22.9.2014

Prezident České republiky Miloš Zeman dnes navštívil zlínskou Krajskou nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Stalo se tak v rámci jeho třídenní návštěvy Zlínského kraje, kterou zahájil právě v KNTB. Miloš Zeman je prvním prezidentem, který nemocnici navštívil. Přivítal ho její ředitel Pavel Calábek.

Prezident v doprovodu hejtmana Zlínského kraje Stanislava Mišáka nejprve zavítal na interní kliniku, kde se setkal s vedením KNTB. Ředitel Calábek prezidenta seznámil s plánovanou výstavbou centrálního objektu a informoval ho o kladném hospodaření nemocnice v tomto roce.

Poté prezident navštívil pacientky hospitalizované v lůžkovém oddělení interny a předal jim kytice a malé dárky. Prohlédl si také specializované pracoviště Kardiovaskulárního centra. V závěru návštěvy ho čekalo setkání se zaměstnanci KNTB, na kterém se diskutovalo mimo jiné o problematice následné péče, financování zdravotnictví, ale také o mezinárodní politické situaci. Prezident ocenil práci zdravotníků s tím, že by měla být jejich posláním, ale také náležitě oceněná.

Na konci setkání předal ředitel Calábek prezidentu Zemanovi dar – bustu zakladatele nemocnice Tomáše Bati ve skle jako hologram.

22. 9. 2014
Karla Havlíková
Tisková mluvčí KNTB
(Foto: hav)

Prezidenta Miloše Zemana přivítal ředitel KNTB Pavel Calábek.


Prezident navštívil pacientky interny.

  
V Kardiovaskulárním centru se prezident seznámil s jeho činností.


Miloš Zeman přichází na setkání se zaměstnanci KNTB.


Diskuze se zaměstnanci se zúčastnil kromě prezidenta také hejtman Zlínského kraje
Stanislav Mišák (vlevo), ředitel KNTB Pavel Calábek a náměstek hejtmana Lubomír Nečas
(vpravo).

 
Ředitel KNTB předal prezidentovi skleněnou bustu T. Bati.


Prezident Miloš Zeman s ředitelem KNTB Pavlem Calábkem.

 Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn