Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Perkutánní miniivazivní stabilizace u degenerativního onemocnění bederní páteře (příplatek)

Perkutánní miniivazivní stabilizace u degenerativního onemocnění bederní páteře (příplatek)

Stabilizaci páteře lze provést klasickým přístupem nebo miniinvazivním perkutánním způsobem. V současné době je v indikovaných případech nejlepším způsobem léčby dle našich i zahraničních zkušeností. Je spojen s větším komfortem pacienta, rychlejším návratem k běžným denním aktivitám a v neposlední řadě i určitou návratností finančních prostředků (nižší spotřeba analgetik, rychlejší návrat do zaměstnání). Vzhledem k navýšení nákladů spojených s novým typem operační techniky (nová dražší instrumentaria a jejich amortizace, vybavení operačních sálů a náklady na zaškolení personálu), které zdravotní pojištění nezohledňuje, provádíme tento typ výkonu s finanční spoluúčastí pacienta, která činí 15.000 Kč. Finanční částka bude uhrazena na účet 3482762/0800 KNTB, a. s. V případě zájmu o provedení operace pomocí miniinvazivních systémů bude provedena za výše uvedených podmínek. Pokud pacient neprojeví zájem o tento způsob operace, tak bude provedena standardním způsobem jako na většině neurochirurgických pracovišť (otevřený, polootevřený způsob).

Naše oddělení funguje v případě spondylochirurgických miniivazivních fixačních technik jako školící pracoviště pro střední Evropu firem Medtronic a Johnson - Synthes. První operace pomocí tubulárních systémů byla provedena na našem pracovišti v lednu 2007 (první úspěšná operace v ČR). Ročně touto technikou operujeme průměrně 20 pacientů.
O vlastní operaci více www.kntb.cz

Příklady doplatků za analgetika v pooperačním období (2011):

Brufen 1 balení cca 30 Kč, Nimesil 1 balení kolem 60 Kč, Ultracod 1 balení kolem 40 Kč
Převzetí pacienta: ……………………………………………………
                                                        datum a podpis


Smlouva o komfortnějším provedení zdravotního výkonu se stejným léčebným účinkem za příplatek

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn