Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Perinatologické centrum

Perinatologické centrum

Perinatologické centrum Gynekologicko- porodnického oddělení KNTB Zlín

 

Perinatologické centrum - je centrem porodnické a neonatální intenzivní péče, stará se o běžné rodičky a je konziliárním pracovištěm pro riziková a patologická těhotenství. Koncentrujeme rodičky z celého Zlínského kraje a i mimo Zlínský kraj, pokud má žena zájem rodit v naší porodnici. Erudovaný tým speciálně vyškolených lékařů se stará i o nejsložitější porodní komplikace a poporodní stavy.


Jeho součástí je i špičková neonatální péče o předčasně narozené děti  od 24. týdne gravidity.


Patříme mezi největší porodnice v republice, ročně u nás porodí kolem 2400 žen je hospitalizováno 2500 dětí, z toho kolem 400 na oddělení  resuscitační , intenzivní a intermediární péče.

 

 

Oddělení rizikového těhotenství -  má 9 lůžek, dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, nově moderně rekonstruované a vybavené, možnost i nadstandardního pokoje.

 

 

Poradna pro riziková a patologická těhotenství - prim. MUDr. Henčlová Marcela,

přízemí porodnice  - dveře číslo 108 - tel 577552869

ordinační hodiny denně  po-pá 8.00-14.30

 

 

Porodní sál - Na porodním sále je 7 samostatných porodních boxů, z toho čtyři boxy se zabudovanou vanou, jeden nadstandardní box s vanou a sociálním zařízením. Jsou zde také tři lůžka  pro intenzivní porodnickou péči. Příjemné prostředí porodního sálu klade důraz na intimitu matky a dítěte u porodu. Respektujeme přirozený porod, umožňujeme ambulantní porod

 

 

Ambulance porodního sálu - vedoucí lékař : MUDr. Brychtová Pavla

vedle porodního sálu v l. patře porodnice - tel 577552923

ordinační hodiny  7.00-14.30

 

 

Centrum prenatální diagnostiky -  tel. 577552537 - Doc.MUDr. Dhaifalah

ordinační hodiny 8.00 - 15.30

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn