Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

PCR testy - vyšetření pro samoplátce

PCR testy - vyšetření pro samoplátce

OBJEDNÁNÍ: Před návštěvou našich odběrových míst JE NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT na konkrétní datum a čas, objednat on-line se můžete ZDE.

FORMULÁŘ:
 S sebou si přineste vyplněný formulář, který si můžete stáhnout níže a vytisknout, popřípadě jej obdržíte přímo v ambulanci. 


Prosíme, vyplňujte formuláře před vytisknutím na počítači nebo po vytisknutí hůlkovým písmem čitelně, aby nedocházelo ke zbytečným komplikacím při zpracování vašich údajů. 

 Žádanka na vyšetření pro samoplátce + certifikát
 Žádanka na vyšetření pro samoplátce - Řecko + certfikát
 Žádanka na vyšetření pro samoplátce - anglicky + certfikát


UMÍSTĚNÍ ODBĚROVÉHO MÍSTA:

COVID AMBULANCE
je umístěna v budově 20 v areálu Krajské nemocnice T. Bati a je přístupná přímo z Havlíčkova nábřeží (GOOGLE MAPA). 
DRIVE - THRU se nachází na parkovišti v sousedství budovy Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje a je dostupné přímo z Havlíčkova nábřeží (GOOGLE MAPA).
 
PROVOZ ODBĚROVÉHO MÍSTA: 

COVID AMBULANCE (20. budova)       
PONDĚLÍ 7.00 hodin - 14.30 hodin
SOBOTA- NEDĚLE ZAVŘENO
 
DRIVE - THRU (parkoviště)                   
PONDĚLÍ - NEDĚLE 7.00 hodin - 19.00 hodin
 
PLATBA ZA TEST: Cena za odběr vzorku a test na onemocnění koronavirem je 1700 korun (cena je v souladu s Věstníkem MZ ČR č. 6/2020 ve výši 1310 Kč, poplatek za administrativní úkony činí 390 Kč). Platba je možná pouze bezhotovostně kartou prostřednictvím terminálu přímo v odběrovém místě.

SDĚLENÍ VÝSLEDKU TESTU: 
Výsledek testu a certifikát mají žadatelé k dispozici do 48 hodin a je možné si je osobně vyzvednout na Oddělení lékařské mikrobiologie v budově 22 (v pracovní dny od 8.00 do 18.30 hodin nebo v sobotu od 7.00 do 11.00 hodin) nebo bude zaslán na Vámi uvedený e-mail.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn