Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Pacienti

Pacienti

Musíte do nemocnice, ať už jako pacient nebo návštěva svého příbuzného či známého, který je u nás hospitalizován? Právě pro Vás jsme připravili několik základních informací a rad, abyste věděli, jak se na pobyt či návštěvu v naší nemocnici připravit a lépe se v ní orientovat.
    
V jednotlivých odkazech se dozvíte, co si vzít s sebou k hospitalizaci, jak se k nám dostanete, jak zaplatit regulační poplatek, kde najdete a jak je otevřena nemocniční lékárna nebo jaká je provozní doba LPS atd. Užitečné budou pro vás informace o jednotlivých ambulancích, možnosti parkování a mnozí jistě přivítají rady, co udělat, když budete chtít darovat krev. Stále více občanů se nás například také ptá na konkrétní operace, které nehradí zdravotní pojišťovny. Pro ně je k dispozici platný ceník výkonů a služeb, které v naší nemocnici nabízíme.
    
Věříme, že si zde každý z Vás najde informaci, kterou právě potřebuje. Naším cílem je, abyste byli – když už musíte kvůli svému zdraví do nemocnice jít – s našimi službami spokojeni.  

Aktuality z nemocnice můžete sledovat na facebooku - KNTB a. s. @batovanemocnice.
Telefonická sdělování informací o akutní hospitalizaci/ošetření

V případě akutní (neplánované) hospitalizace nebo akutního ambulantního ošetření může dojít k situaci, kdy se na přítomnost pacienta v Krajské nemocnici T. Bati, a. s. mohou dotazovat třetí osoby na telefonní lince 577 551 111.
Na tomto telefonním čísle zásadně nesdělujeme žádné informace o zdravotním stavu pacienta. Budete pouze informováni o pracovišti, kam se obrátit pro další informace. 
V žádném případě se na tomto telefonním čísle není možné dotazovat na pacienty, kteří byli do Krajské nemocnice T. Bati, a. s. přijati plánovaně, případně kteří jsou již určitý čas hospitalizováni. Pokud víte, kde je pacient vyšetřován/hospitalizován, obracejte se přímo na konkrétní pracoviště. 


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn