Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Osobností roku 2015 je MUDr. Jan Šternberský, CSc.

27.4.2016

MUDr. Jan Šternberský, CSc., bývalý dlouholetý primář kožního oddělení KNTB, obsadil první místo v anketě Osobnost roku 2015 ve Zlínském kraji. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo 26. dubna 2016 ve zlínském Interhotelu Moskva za účasti premiéra Mgr. Bohuslava Sobotky, hejtmana Zlínského kraje MVDr. Stanislava Mišáka a dalších představitelů kraje.

    
Do KNTB nastoupil MUDr. Šternberský v březnu 1982 do funkce primáře kožního oddělení, kterou zastával až do září 2014. Poté v oddělení zůstává pracovat dál jako lékař.

Kožní oddělení pod jeho vedením dosáhlo velmi vysoké úrovně srovnatelné s klinikami pokud jde o odbornou péči o pacienty, ale i o přístup k nim.

    
„Primáře Šternberského si vážíme pro jeho odborné kvality a lidský přístup k nemocným a kolegům. I přes svoji vysokou odbornost zůstává skromným člověkem. Za svého působení v kožním oddělení vychoval mnoho dobrých lékařů a lékařek v oboru. Jako špičkový dermatolog předává dál své zkušenosti kolegům v oddělení,“ řekl ředitel KNTB Ing. Pavel Calábek.

 

27. 4. 2016

Karla Havlíková

tisková mluvčí KNTBYoutube Facebook Twitter Instagram LinkedIn