Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Orientaci v areálu krajské nemocnice usnadňují nově instalované informační tabule

24.6.2011

Pět nových informačních tabulí instalovala v těchto dnech ve svém areálu Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Návštěvníci a pacienti je najdou u 21. pavilonu (onkologické centrum), u hlavního vjezdu do nemocnice, u parčíku naproti oddělení nukleární medicíny, v prostoru mezi prádelnou a interní klinikou a u parkovacího domu. Náklady na zhotovení a instalaci stály nemocnici zhruba 65.000 korun.
„Chtěli jsme usnadnit orientaci a pohyb návštěvníků a pacientů v areálu nemocnice, který je poměrně rozsáhlý. Navíc číslování budov v něm má svoji historii už v dobách, kdy nemocnice vznikala. Vždy, když byl postaven nový pavilon, dostal pořadové číslo navazující na předchozí. Takže třeba budova číslo 47 stojí vedle budovy s číslem sedm. Díky informačním tabulím se lidé v nemocnici snadněji zorientují,“ sdělil ředitel KNTB Bohuslav Škubal.
Na informačních tabulích je mapa areálu s očíslovanými budovami. Vedle ní je abecední seznam jednotlivých oddělení a u každého číslo budovy, v které je umístěno. Na mapě jsou vyznačena také parkoviště pro pacienty a návštěvníky nebo umístění automatických pokladen pro výběr regulačních poplatků.

Pět nových informačních tabulí usnadní orientaci v KNTB.

24.6.2011
Karla Havlíková
tisková mluvčí KNTB
(Foto: hav)


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn