Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Operace výhřezu meziobratlové bederní ploténky mikroskopickou technikou s využitím tubulárních systémů - MAST (příplatek)

Operace výhřezu meziobratlové bederní ploténky mikroskopickou technikou s využitím tubulárních systémů - MAST (příplatek)

Pacient s hernií disku může být operován klasickým makroskopickým, mikroskopickým, endoskopickým a miniinvazivním způsobem s využitím moderních tubulárních systémů. Miniivazivní mikroskopická extrakce hernie disku je v současné době v indikovaných případech nejlepším způsobem léčby dle našich i zahraničních zkušeností. Je spojena s větším komfortem pacienta, mezi které počítáme rychlejší návrat k běžným denním aktivitám a v neposlední řadě i určitou návratností finančních prostředků (nižší spotřeba analgetik - doplatky v lékárně, intenzivnější rehabilitace - rychlejší návrat do zaměstnání). Vzhledem k navýšení nákladů spojených s novým typem operační techniky (nová dražší instrumentaria a jeho amortizace, vybavení operačních sálů a náklady na zaškolení personálu), které zdravotní pojištění nezohledňuje, provádíme tento typ výkonu s finanční spoluúčastí pacienta, která činí 10.000 Kč. Finanční částka bude uhrazena na účet 3482762/0800 KNTB, a. s. V případě zájmu o provedení operace pomocí tubulárních systémů bude provedena za výše uvedených podmínek. Pokud pacient neprojeví zájem o tento způsob operace, tak bude provedena standardním způsobem jako na většině neurochirurgických pracovišť (mikroskopická, klasická extrakce). Naše oddělení funguje v případě spondylochirurgických miniivazivních mikroskopických technik jako školící pracoviště pro střední Evropu pro firmy Medtronic a Johnson - Synthes. První operace pomocí tubulárních systémů byla provedena na našem pracovišti v lednu 2007 (dvě pracoviště v rámci ČR). Ročně touto technikou operujeme průměrně 40 pacientů.

O vlastní operaci více www.kntb.cz

Příklady doplatků za analgetika v pooperačním období (2011):


Brufen 1 balení cca 30 Kč, Nimesil 1 balení kolem 60 Kč, Ultracod 1 balení kolem 40 KčPřevzetí pacienta : ……………………………………………………
                                                         datum a podpis


Smlouva o komfortnějším provedení zdravotního výkonu se stejným léčebným účinkem za příplatek

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn