Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

OFSITO darovala onkologii KNTB 20 000 korun

18.4.2016

Symbolický šek na 20 000 korun předal dnes primáři onkologického oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), Milanu Kohoutkovi ředitel společnosti OFSITO Bílovice Marek Šikula. Společnost tak pokračuje v dlouhodobém projektu „Pomáhejme onkologii“, který zahájila loni, kdy zlínské onkologii věnovala 15 000 korun.

„Děkujeme firmě, že takto pomáhá našim onkologickým pacientům. Peníze s dalšími financemi použijeme k postupnému zlepšování vybavenosti oddělení s cílem zlepšit péči o naše nemocné,“ řekl primář Kohoutek.

„Peníze pro onkologii chceme střádat postupně. Není smyslem darovat nějakou částku jednorázově. Projekt bude mít svůj vývoj minimálně dva roky a po jeho vyhodnocení rozhodneme, co dál. K projektu jsme spustili nové webové stránky www.pomahameonkologii.cz, kde se běžní občané i firmy dozvědí, jak mohou podpořit dobrou věc,“ sdělil ředitel Šikula. Doplnil, že ambasadorem projektu se stal herec Oldřich Navrátil.

18. 4. 2016
Karla Havlíková
Tisková mluvčí KNTB
(Foto: hav)

Symbolický šek na 20 000 Kč převzali od M. Šikuly (vlevo) primář onkologie M. Kohoutek s vrchní sestrou Bohumilou Vojtovou.Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn