Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

O příměstský tábor v nemocnici je velký zájem

18.7.2018

Vůbec poprvé mají děti zaměstnanců Krajské nemocnice T. Bati možnost účastnit se příměstského tábora, který organizuje v rámci zaměstnaneckých benefitů nemocnice. Letos vznikl program pro dva turnusy.

Každý turnus příměstského tábora nazvaného Záchranáři trvá týden a je zdarma. O účast byl ze strany zaměstnanců velký zájem, při výběru byly upřednostněny děti samoživitelů. „Tábor je tematicky zaměřen na základy první pomoci, děti se podívají i na některá nemocniční oddělení, například transfuzní stanici nebo geriatrii. Součástí programu jsou také ukázky canisterapie, exkurze u záchranářů či hasičů nebo výlety do okolí,“ uvedla Dana Gottvaldová z Odboru marketingu Krajské nemocnice T. Bati a dodala, že každého turnusu se účastní 22 dětí.

Tábor probíhá ve spolupráci s Dobrovolnickým centrem KNTB a se zlínským Domem dětí a mládeže Astra, jehož vedoucí se o děti starají. Vzhledem k velkému zájmu ze strany zaměstnanců se z něj zřejmě stane každoroční tradice.


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn