Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Nemocnice otevřela nové bistro s vlastními produkty

22.9.2017

Krajská nemocnice T. Bati otevřela nové „Bistro 51“. Široká nabídka produktů je určena veřejnosti i zaměstnancům nemocnice, kteří navíc v bistru nakoupí se slevou. Na jaře ještě přibude venkovní posezení.

Bistro funguje v kompletně zrekonstruovaném objektu vlevo od hlavní vrátnice nemocnice. Budova původně využívaná jako ubytovna pro svobodné lékaře, byla již několik let prázdná. „Objekt má nové odpady, elektroinstalaci, topení, část oken, nová sociální zařízení a kompletně nový interiér. Rekonstrukce stála 1,3 milionu korun,“ uvedl Ing. Vlastimil Vajdák, člen představenstva Krajské nemocnice T. Bati.

Bistro nabídne vlastní pekárenské výrobky, bio mléčné produkty, studenou i teplou kuchyni, čerstvé saláty a pomazánky, nápoje včetně kvalitní kávy. Od října si zde také zájemci mohou objednávat občerstvení na oslavy či rauty. Nakupující zaplatí hotově nebo kartou, zaměstnanci nemocnice mají při placení osobní čipovou kartou slevu pět procent.

V areálu nemocnice fungují ještě dva další bufety, které však KNTB neprovozuje a tudíž nemůže ovlivnit nabídku sortimentu ani výši cen. Otevřením vlastního bistra chce zlínská nemocnice vyjít vstříc všem, kteří dlouhodobě „volali“ po rozšíření občerstvení v areálu nemocnice i rozmanitějších a čerstvých produktech. Bistro 51 bude otevřeno každý všední den v čase 5:30 – 18:00, o víkendech a ve svátky v 9:00 – 17:00 hodin.


 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn