Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Možnost biotisku? Urogynekologická konference reagovala na turbulentní časy

14.6.2019

Nejmodernější trendy v urogynekologii a rekonstrukční pánevní chirurgii byly hlavními tématy dvoudenní konference, na kterou se do Zlína sjelo osm desítek odborníků z České republiky a Slovenska. Akci spolupořádaly Krajská nemocnice Tomáše Bati a Urogynekologická společnost.

„Náš obor prožívá doslova turbulentní časy, čeká nás řada změn, na které je potřeba reagovat. Na konferenci jsme si představili zejména posun do problematiky operačního řešení komplexních dysfunkcí pánevního dna, regenerativní medicíny, do sféry nového pojetí etablovaných teorií,“ sdělil Zdeněk Adamík, hlavní pořadatel akce a lékař z Oddělení gynekologie zlínské nemocnice.

Kromě přednášek si účastníci vyměňovali zkušenosti během tzv. kulatého stolu. Součástí programu byla i tematická videa či přednáška na téma Regenerace a možnost biotisku. Více ke konferenci na www.statezlin.cz a k tématu urogynekologie na www.urogynekologie.com. 


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn