Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Mezi TOP 10 osobnostmi Zlínského kraje jsou Rybka, Šternberský a Hynčica

14.4.2015

Do desítky oceněných v anketě Osobnost roku Zlínského kraje za rok 2014 se dostali tři zástupci naší nemocnice.

Třetí místo obsadil prof. MUDr. Jaroslav Rybka, DrSc., který byl nominován za svůj celoživotní vztah a přínos pro interní medicínu.

Šestá příčka patří bývalému primáři kožního oddělení KNTB MUDr. Janu Šternberskému, CSc., přednímu českému odborníkovi v oboru dermatovenerologie. Ten v první desítce ankety uspěl také v roce 2013.

Na devátém místě se umístil primář urologického oddělení KNTB MUDr. Jaroslav Hynčica, který byl nominován za vysokou odbornost práce, zavádění nových operačních metod a přátelský přístup k pacientům.

Oceněným lékařům naší nemocnice upřímně blahopřejeme.

Úplným vítězem ankety se stal Ing. Jiří Rosenfeld, CSc., předseda představenstva a generální ředitel a. s. Slovácké strojírny Uherský Brod.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety se uskutečnilo 13. dubna 2015 v Muzeu Jihovýchodní Moravy ve Zlíně. Vítěze vyhlásil hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák, který nad anketou převzal záštitu. Anketu Osobnost roku Zlínského kraje pravidelně od roku 2005 vyhlašuje Agentura J. Králík.

14. 4. 2015
Karla Havlíková
tisková mluvčí KNTB


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn