Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Lékařský tým

Lékařský tým

MUDr. Martin Světlík – primář oddělení 
Ve funkci od října 2002, předtím od promoce v r.1991 pracoval na Klinice ORL a chirurgie hlavy a krku 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.
V letech 1999-2002 působil také jako odborný asistent Katedry ORL a chirurgie hlavy a krku IPVZ a podílel se na postgraduální výuce v oboru.
Absolvent workshopů ušní mikrochirurgie (Würzburg, Innsbruck), endonazální chirurgie a chirurgie baze lební (Edinburgh), laserové chirurgie hrtanu (Brescia).
Spoluřešitel 5-ti výzkumných úkolů IGA Ministerstva zdravotnictví ČR v oblastech elektrické stimulace sluchového nervu u neslyšících, kochleární implantace, rekonstrukční ušní mikrochirurgie a neurootologie.
Autor či spoluautor 24 původních prací, publikovaných v ČR i zahraničí (USA, SRN, Rusko, Slovensko) a monografie Rovnovážný systém I – Obecná část. Vypracováním několika otologických témat se podílel na sestavení posledního vydání Lékařského repetitoria.
Odborná specializace – sanační a rekonstrukční ušní mikrochirurgie včetně třmínkových operací, chirurgie štítné žlázy, endoskopická chirurgie vedlejších nosních dutin včetně sfenoidotomií a resekcí adenomů hypofýzy, korekce sluchových vad sluchadly, onkologická chirurgie hlavy a krku, chirurgie velkých slinných žláz
kontakt: 577 552 727, 577 552 722
 
MUDr. Monika Turnová - zástupce primáře odd.,lékař–foniatr specialista
Specializuje se na diagnostiku a léčbu poruch hlasu a řeči, objektivní audiometrická vyšetření a korekci sluchových vad sluchadly
kontakt: 577 552 727, 577 552 725
 
 
sekundární lékaři:
MUDr. Pavel Ulek
MUDr. Kamil Mikšovič
MUDr. Olga Lapčíková (úvazek 0.4)
MUDr. Kateřina Nováková
MUDr. Vojtěch Beneda
MUDr. Barbora Turčanová
MUDr. Dagmar Maňásková
kontakt: 577 552 725
 
rodičovská dovolená:
MUDr. Patrícia Maláriková-Stiborová
MUDr. Lenka Hlavicová
MUDr. Lucia Goldbach

Napište nám své připomínky, náměty, názory. 

S dotazy týkajícími se Vašeho zdraví se obracejte telefonicky přes odkaz Kontakty nebo Ambulance konkrétního oddělení.

   

Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód:
Captcha
Položky označené (*) jsou povinné.
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn