Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Krajská nemocnice má nový časopis pro pacienty

18.10.2017

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně vydala první číslo nového časopisu pro pacienty. Čtvrtletník nazvaný Baťovka je k dispozici v čekárnách u ambulancí, na lůžkových odděleních i v lékárnách nebo bufetu.

Časopis zpestří čekání pacientům nebo zkrátí dlouhou chvíli v nemocnici. Čtenáři v něm najdou nemocniční novinky, rozhovory s osobnostmi z krajské nemocnice i mimo ni. Nechybí seriál o historii tohoto zdravotnického zařízení, zajímavosti z operačního sálu nebo areálu nemocnice i rady pacientům. Pravidelnou rubrikou je recept některého z výrobků nemocničního bufetu a sudoku, součástí je například také mapa nemocnice. „Myslím, že nový časopis naše pacienty potěší. Bude nejen užitečným informačním zdrojem, ale také představí zajímavosti, ke kterým se běžně člověk nedostane. V krajské nemocnici je mnoho skvělých odborníků, kteří svou práci berou jako samozřejmost a veřejně ji příliš neprezentují. Díky časopisu se to může změnit,“ uvedl předseda představenstva Krajské nemocnice T. Bati MUDr. Radomír Maráček.

Časopis Baťovka je zdarma a bude vycházet pravidelně každé tři měsíce, v elektronické podobě je k dispozici na webových stránkách Krajské nemocnice T. Bati. Ve spolupráci s regionální televizí TVS připravuje nemocnice také pětiminutový pořad stejného názvu, první díl televize odvysílá tento víkend.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn