Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

O oddělení

Kožní oddělení poskytuje komplexní diagnostickou a léčebnou péči pro děti a dospělé v celém spektru onemocnění kožních a pohlavních. Spolupracuje s praktickými lékaři a ambulantními specialisty Zlínského kraje.

Velký podíl návštěv tvoří pacienti s ekzémy, alergickými nebo imunitně podmíněnými onemocněními kůže, lupénkou, akné, chronickými ránami a kožními nádory. Pro pacienty je zajištěno nejmodernější léčebné spektrum celkové a zevní terapie včetně léčebných koupelí a světloléčby. K dispozici jsou lokální a celotělové zářiče obsahující všechny potřebné terapeutické vlnové délky UV záření i excimerové světlo.

K diagnostice alergických onemocnění kůže jsou k dispozici speciální alergeny k epikutánním testům. K léčbě bércových vředů je určena samostatná místnost k převazům. Pro onemocnění žil a mízního systému je oddělení vybaveno kvalitními přístroji pro kompresivní terapii a jsou prováděny manuální lymfodrenáže. Pro nemocné s pohlavními chorobami jsou zajištěny izolační pokoje.

K diagnostice pigmentových projevů na kůži, především névů a kožních nádorů, slouží ruční dermatoskopy a nejmodernější digitální dermatoskop, který je vybaven celotělovým skenerem.

Specializovaná ambulance pro mateřská znaménka slouží obyvatelům Zlínského kraje od roku 2016. Kožní oddělení je součástí Komplexního onkologického centra KNTB s provozem onkodermatologické ambulance. Nabízí také centrovou péči pro Zlínský kraj, kam patří biologická léčba těžké psoriázy, chronické urtikarie či atopického ekzému.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky