Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Oddělení anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny - ARIM

Oddělení anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny - ARIM

Primář
doc. MUDr. Tomáš Gabrhelík, Ph.D., tel. 577 552 280, e-mail Tomas.Gabrhelik@bnzlin.cz

Zástupce primáře, vedoucí lékař ARIM I.

MUDr. Radovan Turek, tel. 577 552 380, e-mail turek@bnzlin.cz

Vedoucí lékařka ARIM NIP

MUDr. Alena Kočendová, tel. 577 552 093, e-mail Alena.Kocendova@bnzlin.cz

Vedoucí lékař ARIM DIOP
MUDr. Petr Pšikal, tel. 577 552 066, e-mail Petr.Psikal@bnzlin.cz

Vrchní sestra

Mgr. Terezie Koníčková, tel. 577 552 279, e-mail konickova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARIM I.

Bc. Lenka Zemanová, DiS., tel. 577 552 284, e-mail: Lenka.Zemanova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARIM NIP
Jitka Doležalová, tel. 57 755 2081, e-mail Jitka.Dolezalova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARIM ANES
Anděla Menšíková, DiS., e-mail: Andela.Mensikova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARIM DIOP
Jana Ondrašíková, DiS., tel. 577 552 066, e-mail Jana.Ondrasikova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARIM II.
Aranka Balůsková, tel. 577 552 823, e-mail: Aranka.Baluskova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARIM III.
Bc. Květa Kozlová, tel. 577 552 314, e-mail: Kveta.Kozlova@bnzlin.cz

Dokumentační pracovnice ARIM

Jitka Ševelová, tel. 577 552 765, e-mail: Jitka.Sevelova@bnzlin.cz

Administrativní pracovnice ARIM
Pavla Sedláčková, tel. 57 7 552 793, e-mail: Pavla.Sedlackova@bnzlin.cz

Kde nás najdete

Jednotka intenzivní resuscitační péče ARIM I. - 2. etáž 23. budovy
Tel.: 577 552 370, 577 552 278

Anesteziologický úsek - 3. etáž 23. budovy
Tel.: 577 552 597, 577 552 596

Jednotka následné intenzivní péče ARIM NIP - 12. pavilon

Tel.: 577 552 081, 577 552 091

Jednotka dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče ARIM DIOP – 6. pavilon
Tel.: 577 552 066

Ambulance léčby bolesti - 21. pavilon
Tel.: 577 552 484

Anesteziologická ambulance I. - 3. etáž 23. pavilonu
Tel.: 577 552 619

Anesteziologická ambulance II. - budova Očního oddělení
Tel.: 577 552 542

Septická jednotka intenzivní péče (ARIM II.) - 2. etáž 23. pavilonu
tel.: 577 552 579

Aseptická jednotka intenzivní péče (ARIM III.) - 3. etáž 23. pavilonu
tel.: 577 552 379


Návštěvní hodiny

Návštěvy v ARIM I. jsou povoleny s ohledem na provoz oddělení, doporučená doba návštěv
je 14.00 – 16.00 hodin nebo po dohodě s ošetřujícím lékařem i v jiný čas.
Tel. 577 552 370, 577 552 287, 577 552 570

Návštěvy v ARIM NIP jsou povoleny s ohledem na provoz oddělení, doporučená doba návštěv
je 14.00 – 16.00 nebo po dohodě s ošetřujícím lékařem i v jiný čas.
Tel. 577 552 081, 577 552 091, 577 552 093

Návštěvy v ARIM DIOP jsou povoleny s ohledem na provoz oddělení, doporučená doba návštěv
je 14.00 – 16.00 nebo po dohodě s ošetřujícím lékařem i v jiný čas.
Tel. 577 552 066 

Lékaři ARIM
MUDr. Bakalíková Eliška
MUDr. Balážik Jakub
MUDr. Batková Elina
MUDr. Brázdová Radmila
MUDr. Dvořák Vilém
MUDr. Ehrlichová Barbara
MUDr. Faltus Petr
doc. MUDr. Gabrhelík Tomáš, Ph.D.
MUDr. Graus Tomáš
MUDr. Hanuliaková Eva
MUDr. Havelka Marek
MUDr. Jaša Martin
MUDr. Jiříčková Soňa
MUDr. Juřeníková Marta
MUDr. Kočendová Alena
MUDr. Korbová Marcela
MUDr. Libecajtová Lenka
MUDr. Machát Libor
MUDr. Malíková Alena
MUDr. Mana Rudolf
MUDr. Mašlík Oldřich
MUDr. Menšík Martin
MUDr. Minařík Jaroslav
MUDr. Neumannová Františka
MUDr. Nováková Andrea
MUDr. Novotný Tomáš
MUDr. Pacejková Jana
MUDr. Pšikal Petr
MUDr. Popelková Jana
MUDr. Prajzová Mariana
MUDr. Přibíková Věra
MUDr. Sedlář Tomáš
MUDr. et Mgr. Stibor Erik
MUDr. Stuchlík Tomáš
MUDr. Šobáň Jan
MUDr. Šobáňová Tereza
MUDr. Šopík Miroslav
MUDr. Švehláková Renata
MUDr. Turek Radovan
MUDr. Večeřa Lubomír
MUDr. Zapletalová Hana

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn