Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

KNTB uspěla mezi „Českých 100 nejlepších“

3.12.2014

Zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), uspěla v soutěži „Českých 100 nejlepších“ za rok 2014. Obdržela ocenění v oborové kategorii „Zdraví, vzdělání, humanita“. V pátek 28. listopadu 2014 ve Španělském sále Pražského hradu převzal ocenění potvrzující umístění ve zmíněné kategorii ředitel KNTB Pavel Calábek od náměstkyně pro legislativu a právo ministra zdravotnictví ČR Lenky Tesky Arnoštové.

„Jednalo se už o devatenáctý ročník soutěže. Ocenění si velmi vážíme, z nemocnic je dostala jen fakultní nemocnice v Motole a my. Dokazuje, že v KNTB se náležitě věnujeme péči o pacienty i o vzdělávání personálu. Je to poděkování za práci všem našim zaměstnancům. Musím připomenout, že mezi Českých 100 nejlepších se naše nemocnice dostala už podruhé. Poprvé získala ocenění v roce 2006 ve stejné kategorii,“ sdělil ředitel Calábek.

Cílem soutěže „Českých 100 nejlepších“ je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky či společnosti z co nejširšího spektra aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků. Základním a jediným měřítkem konečného umístění je četnost nominací jednotlivými respondenty.

3. 12. 2014
Karla Havlíková
Tisková mluvčí KNTB


Ředitel KNTB P. Calábek převzal ocenění od náměstkyně ministra zdravotnictví L. T. Arnoštové.


Slavnostní předávání ocenění. Ředitel P. Calábek druhý zprava.
 Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn