Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

KNTB mezi „Českých 100 nejlepších“

5.12.2014

Naše nemocnice se zařadila mezi „Českých 100 nejlepších“ za rok 2014. Obdržela ocenění v oborové kategorii „Zdraví, vzdělání, humanita“. V pátek 28. listopadu 2014 ve Španělském sále Pražského hradu převzal ocenění potvrzující umístění ve zmíněné kategorii ředitel KNTB Ing. Pavel Calábek od náměstkyně pro legislativu a právo ministra zdravotnictví ČR JUDr. Lenky Tesky Arnoštové, Ph.D.

„Jednalo se už o devatenáctý ročník soutěže. Ocenění si velmi vážíme, z nemocnic je dostala jen fakultní nemocnice v Motole a my. Dokazuje, že v naší nemocnici se náležitě věnujeme péči o pacienty i o vzdělávání personálu. Je to poděkování za práci všem našim zaměstnancům. Musím připomenout, že mezi Českých 100 nejlepších se naše nemocnice dostala už podruhé. Poprvé získala ocenění v roce 2006 ve stejné kategorii,“ sdělil ředitel Ing. Calábek.

Cílem soutěže „Českých 100 nejlepších“ je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky či společnosti z co nejširšího spektra aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků. Základním a jediným měřítkem konečného umístění je četnost nominací jednotlivými respondenty.

5. 12. 2014
Karla Havlíková
Tisková mluvčí KNTB


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn