Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Kapka naděje předala inhalátory

30.5.2017

Zástupci Nadačního fondu Kapka naděje – prezidentka fondu Vendula Pizingerová a ředitelka Elen Švarcová – dnes předali dětskému oddělení Krajské nemocnice T. Bati čtyři inhalátory za 130 tisíc korun.

Inhalátory, které pomáhají zvlhčovat vzduch hospitalizovaným dětem při onemocnění dýchacích cest, se na dětském oddělení velmi osvědčily. „Máme z dřívějška dva tyto přístroje a jsme s nimi maximálně spokojeni. Proto jsme rádi, že se jejich počet výrazně zvýší,“ uvedla primářka dětského oddělení KNTB MUDr. Lucie Svitálková.
 
Kapka naděje s dětským oddělením KNTB spolupracuje pravidelně. „Naše nadace je každý rok součástí doprovodného programu dětského filmového festivalu, a tak se snažíme při této příležitosti také navštívit malé pacienty ve zlínské nemocnici. A samozřejmě nechodíme s prázdnou, letos jsme ve spolupráci s dětským oddělením nakoupili inhalátory,“ řekla prezidentka fondu Vendula Pizingerová.
 
 
 
 

Prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová předala inhalátory primářce MUDr. Lucii Svitálkové a předsedovi představenstva KNTB MUDr. Radomíru Maráčkovi.
 


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn