Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Interaktivní mapa areálu usnadní orientaci pacientů a návštěvníků v KNTB

28.6.2013

Pacienti a návštěvníci zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), se mohou lépe orientovat v jejím areálu díky nové interaktivní mapě, která je umístěna na internetových stránkách nemocnice www.kntb.cz. Na podkladu map Google jsou vyznačeny budovy nemocnice a pomocí navigace v pravé části mapy lze vyhledat budovu podle čísla nebo podle konkrétního zdravotnického oddělení.

Po kliknutí na budovu zobrazenou na mapě se otevře informační okno. V něm se objeví soupis oddělení a jejich pracovišť, která se v dané budově nacházejí.

Nová interaktivní mapa je přizpůsobená i pro mobilní telefony. Návštěvníci našich internetových stránek ji najdou na hlavní straně webu a také v odkazu Pacienti – Poloha a mapa nemocnice.

Mapa nemocnice je jednou z nejnavštěvovanějších stránek na jejím webu. KNTB proto v budoucnu počítá s umístěním dalších navigačních prvků do mapy, jako je například barevné vyznačení cest atd.

28. 6. 2013
Karla Havlíková
tisková mluvčí KNTB


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn