Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Hudba opět pomáhala onkologii, mladí zlínští muzikanti podpořili vážně nemocné pacienty

11.3.2019

I hudba může pomoci je název charitativní akce, která proběhla 9. března 2019, v hudebním klubu Bamboo ve Zlíně. Mladí zlínští hudebníci, v čele s Jiřinkou Lysákovou připravili skvělý hudební večer, jehož výtěžek putuje na konto projektu Pomáháme onkologii.

“Hudba je pro mě životní droga a proč si nezazpívat s kamarády a ještě získat finanční pomoc pro ty, kteří se dostali do těžké životní situace,” říká mladá, talentovaná zpěvačka Jiřinka.

Projekt pomáháme onkologii, založila v roce 2016 společnost Jiří Křístek - OFSITO s.r.o. s cílem zajišťovat finanční prostředky na zvýšení komfortu léčby pacientů v Komplexním onkologickém centru Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

“Za dobu trvání projektu jsme zajistili částku téměř 1 400 000 a to jen díky všem dobrým lidem a firmám, ke kterým patří i Jiřinka Lysáková,” vzpomenul zástupce projektu Marek Šikula, který zároveň poděkoval všem zúčastněným při předávání šeku s neuvěřitelnou částkou 45 680 korun. Šek přebírala paní Bohunka Vojtová, vrchní sestra onkologického centra.

Z dalších připravovaných akcí je nutno připomenout 2. ročník Country festivalu Bundy zelený, který organizátoři projektu připravují na 10. srpna 2019 opět v Zádveřicích u Zlína.Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn