Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Fotbalisté přijdou darovat krev

12.11.2018

V úterý 13. listopadu ve 13 hodin přivítá transfuzní stanice Krajské nemocnice T. Bati fotbalisty týmu FASTAV Zlín. Ti podpoří dárcovství krve i kostní dřeně.

Fotbalisté Standa Dostál, Tomáš Poznar, Petr Jiráček, Lukáš Železník či Pepa Hnaníček se zapíší do registru dárců kostní dřeně, vedení a někteří členové realizačního týmu potom také darují krev. Akce se zúčastní také sportovní manažer fotbalového klubu Zdeněk Grygera. Hráči FASTAVU budou na transfúzní stanici od 13 hodin a zdrží se co nejdéle tak, aby si mohli promluvit s fanoušky, podepsat se jim či se s nimi vyfotit a rozdat klubové předměty. Fanoušci a dárci krve navíc budou mít motivaci v podobě možné výhry vstupenek na vybraný zápas v letošní podzimní sezoně plus vstup do VIP prostor. Losovat se bude z příchozích účastníků, kteří v tento den, tedy 13. listopadu přijdou a darují krev nebo se nechají zapsat do registru dárců kostní dřeně. Drobné dárky pro příchozí připravilo také rádio ROCK MAX.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn