Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Děti v nemocnici dostaly knížky i hračky, dětské oddělení 10 tisíc korun

16.12.2014

Malá vánoční slavnost se dnes uskutečnila v dětském oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Nemocné děti dostaly nadílku v podobě knížek, které jim věnovalo Společenstvo patronů a sponzorů Zlínský 5lístek, a spousty hraček od občanského sdružení Korunka Luhačovice. Ředitelka Korunky Veronika Záhorská předala primářce oddělení Lucii Svitálkové také šek na 10.000 korun. Za peníze získané z benefice pořádané ve spolupráci s Rádiem Zlín koupí oddělení televizi do dětské ambulance.

Dárky dětem rozdělovali fotbalisté FC Fastav Zlín. Malí pacienti se dočkali také pohádky, kterou jim četl primátor Zlína Miroslav Adámek a herec Josef Náhlovský.

Akci připravil zlínský Dům dětí a mládeže ASTRA v rámci projektu Čteme dětem pravidelně v dětském oddělení KNTB. Studenti UTB chodí v rámci projektu číst malým pacientům z knížek od Zlínského 5lístku dvakrát v týdnu.

16. 12. 2014
Karla Havlíková
Tisková mluvčí KNTB
(Foto: hav)

Dárky dětem rozdávali fotbalisté FC Fastav Zlín.Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn