Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Darujte v srpnu krev v některé z nemocnic Zlínského kraje a relaxujte ve Wellness Horal

31.7.2019

Kdo přijde darovat krev nebo krevní plazmu v termínu od 1. do 31. srpna na transfúzní stanice nemocnic ve Zlíně, Uherském Hradišti, Vsetíně a Kroměříži, získá v září zvýhodněný vstup za symbolickou korunu do relaxačního centra Wellness Horal v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích na Vsetínsku. 

V Resortu Valachy budou mít dárci krve k dispozici trojici termálních bazénů se slanou vyhřívanou vodou, fitness centrum a saunový svět s nabídkou exotických masáží a saunových rituálů. „Víme, že dárců krve stále není dost, rádi touto formou pomůžeme podpořit dobrou věc a odměnit dobrovolníky. Akci pořádáme společně s nemocnicemi již počtvrté,“ uvedl Tomáš Blabla, generální ředitel Resortu Valachy, který projekt realizuje ve spolupráci s nemocnicemi Zlínského kraje.
 
Léto je obdobím, kdy je spotřeba krve vždy vysoká. Nemocnice založené Zlínským krajem proto spolupráci s Resortem Valachy vítají. „Díky ní získávají dárci krve významný benefit, který si rozhodně zaslouží. Naše spolupráce byla v minulých letech úspěšná, počet dárců se zvýšil. Věříme, že stejného efektu dosáhneme také letos. Na všechny dárce krve se těšíme a za jejich ochotu pomáhat jim děkujeme,“ vzkázala Jana Pelková, primářka Hematologicko-transfuzního oddělení v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně. Dodala, že zájemci o darování krve se veškeré potřebné informace mohou dozvědět na webovém odkazu www.kntb.cz/informace-pro-darce-krve
 
Vstupenku do Wellness Horal, za niž dárci zaplatí symbolickou 1 korunu místo obvyklých 680 Kč, lze využít k pobytu v délce 4,5 hodiny ve všech prostorách relaxačního centra ve všedních dnech od 1. do 30. září 2019. K získání výhody stačí prokázat se při příchodu kartičkou dárce vybrané transfúzní stanice s termínem odběru od 1. do 31. srpna 2019.
 


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn