Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Rehabilitační oddělení

Rehabilitační oddělení

Ambulantní část

 
Ambulantní nemocné, kteří k nám dojíždějí z celého regionu,  ošetřujeme v ambulancích rehabilitačního oddělení v přízemí budovy č. 49.
Hlásí se na recepci oddělení, kde jsou zaevidováni, plánují se procedury a termíny návštěv, dostanou potřebné organizační informace a mohou v pokladně uhradit nadstandardní, z pojištění nehrazené, výkony.
Pak pokračují do dvou lékařských ordinací, 14 cvičeben pro individuální rehabilitační péči, tělocvičny vybavené celým spektrem pomůcek pro cvičení. Ve stejném podlaží je fyzikální léčba, vodoléčba, bazén a masérna, ergodiagnostika a ergoterapie a technické zázemí oddělení.
Pracovníci oddělení, fyzioterapeuti a lékaři, zajišťují denně konziliární formou také rehabilitační péči o stovky nemocných ležících na většině lůžkových oddělení nemocnice.
 
Recepce tel.: 577 552 010

Lůžková část

 
Od března 2009 poskytujeme intenzivní rehabilitační péči také na akutním rehabilitačním lůžkovém oddělení s 30 lůžky v 8. etáži budovy č. 48 (LDN). Je možné nemocného uložit i do nadstandardně vybaveného jednolůžkového pokoje. Oddělení je samozřejmě vybaveno i bezbariérovým sociálním zařízením.
Pokoje jsou 3 lůžkové se sociálním zázemím, ve stejné etáži jsou klimatizované cvičebny, tělocvična, výuková kuchyňka a koupelna pro ergoterapii. Jsou tu instalovány přístroje pro roboticky asistovanou rehabilitaci, tenzometrický chodník, přenosné pomůcky pro elektroléčbu a rehabilitaci. Provoz oddělení je přizpůsoben hlavnímu cíli, úspěšné a efektivní komplexní rehabilitaci nemocných a návratu do práce a do života.
 

Sesterna tel.: 577 552 140

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn