Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Chcete mít nejaktuálnější informace o nové nemocnici? Sledujte její profil na Facebooku

18.6.2019

Aktuální informace, srovnání, vizualizace, ale i prostor pro položení otázek a diskusi - na Facebooku vznikl profil věnovaný projektu nové nemocnice, která má vyrůst ve Zlíně-Malenovicích. Uživatelé této sociální sítě se s ním mohou seznámit po zadání názvu Krajská nemocnice Zlín nebo odkazu www.facebook.com/krajskanemocnicezlin/.

„Nová nemocnice vyvolává značný zájem veřejnosti a my chceme přispět k představení tohoto projektu a zároveň se k němu přihlásit a podpořit jej. Jsme přesvědčeni, že nová nemocnice pomůže pozvednout zdravotnictví ve Zlínském kraji na špičkovou úroveň,“ konstatoval Radomír Maráček, předseda představenstev nemocnic Zlínského kraje.
 
Profil Krajská nemocnice Zlín zveřejňuje řadu aktualit o projektu, využívá přitom také informace soustředěné na webu www.vasenemocnicezlin.cz, jenž provozuje Zlínský kraj. Zájemcům poskytuje různá srovnání, názory odborníků, jeho prostřednictvím mohou pokládat dotazy, které v souvislosti s chystanou výstavbou nové nemocnice mají.
 
Novou nemocnici chce postavit Zlínský kraj. Pokud projekt schválí v pátek 21. června jeho zastupitelé, měla by přijmout první pacienty v roce 2025. Náklady dosáhnou výše cca 8 miliard korun. „Informace, jak hlasování krajských zastupitelů dopadne, určitě zveřejníme i prostřednictvím Facebooku. Budeme také připraveni reagovat na případné dotazy, které nám v souvislosti s tímto rozhodnutím budou směřovány,“ ujistil Zdeněk Dvořák, PR specialista nemocnic Zlínského kraje. 


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn