Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie

Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie

Ambulance

Oddělení ÚČOCH disponuje čtyřmi ambulancemi orální a maxilofaciální chirurgie a dvěma zákrokovými sály pro výkony v místním umrtvení.
V ambulantním provozu dominuje vyšetření pacientů před chirurgickými výkony, dispenzarizace pacientů po operacích, převazy, konzultace, chirurgické výkony na obličeji a v dutině ústní v místním umrtvení. Péče o pacienty s temporomandibulárními poruchami, s obličejovou bolestí, nemocemi ústních sliznic (mimo parodontologii) a s nádory z vasoformativní tkáně (Haemangiomy).

K vyšetření v ambulanci orální a maxilofaciální chirurgie se můžete objednat s doporučením od Vašeho ošetřujícího lékaře na naší recepci osobně, nebo na telefonu: 577 552 312.
Lékaři mohou též své pacienty objednávat e-mailem na ucoch@bnzlin.cz

Pokud chcete jako lékaři odeslat svého pacienta k akutnímu ošetření v naší ambulanci, prosíme před odesláním pacienta kontaktovat naše lékaře cestou naší recepce na telefonu 577 552 312. Na tomto čísle můžete naše lékaře také telefonicky konzultovat v pracovní době (7.30-15.00)

Součástí ambulantního provozu jsou též dvě ambulance závodních praktických zubních lékařů provádějící zubolékařskou péči o registrované zaměstnance KNTB a.s. Zde se registrovaní pacienti mohou objednat na čísle 577 552 848, nebo cestou recepce.


Lůžkové oddělení

Sestává ze dvou lůžkových stanic. Jedné umístěné v budově č. 47 v areálu KNTB, jako součást společného lůžkového fondu s Očním oddělením, druhé umístěné v 5. etáži budovy č. 48 v areálu KNTB, jako součást společného lůžkového fondu s odborností ORL. Hospitalizováni jsou zde téměř výhradně dospělí a dospívající pacienti (od 15 let věku), dětští pacienti jsou umísťováni na dětském oddělení.

Plánované výkony v celkové anestezii provádíme na gynekologické stanici operačních sálů.

Akutní výkony mimo pracovní dobu provádíme na chirurgické stanici operačních sálů.


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn