Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Benefiční den „Život je dar“ se blíží

4.1.2018

Už počtvrté se ve Zlíně uskuteční benefiční den Život je dar, akce, díky níž Komplexní onkologické centrum Krajské nemocnice T. Bati v minulých třech letech získalo úžasnou částku 891 598 Kč. Letos se mohou zájemci těšit na 20. leden.

Na sobotu 20. ledna je připravena spousta sportovních, hudebních nebo divadelních aktivit. Novinkou je Benefiční ples v Kongresovém centru Zlín, který celou akci večer uzavře. Vstupenky na ples jsou již v prodeji, podrobnější informace naleznete na webových stránkách www.zivotjedar.cz.

Benefiční den i ples organizuje Nadační fond Život je dar – VITA DONUM EST. Jeho filozofií je od samotného začátku podpořit nejen Komplexní onkologické centrum, ale také vyjádřit podporu lidem, kteří bojují s těžkým nádorovým onemocněním. V loňském roce fond věnoval zlínskému onkologickému centru nové infuzní systémy za více než 400 tisíc korun.
 


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn