Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Antigenní testy – veřejnost

Antigenní testy – veřejnost

Od 16. 12. 2020 jsou antigenní testy zdarma prováděny u všech zájemců z řad veřejnosti. 

Zájemci o antigenní test si musí zarezervovat datum a čas na konkrétní odběrové místo, s sebou si přinesou pouze doklad totožnosti a průkaz pojištěnce.
 
UPOZORŇUJEME, ŽE ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA HRADÍ KAŽDÉMU ZÁJEMCI JEDEN TEST ZA 5 DNŮ. Lidé s příznaky onemocnění SARS-CoV-2 (dříve covid-19), mezi které patří kašel, bolest svalů, kloubů, zimnice, průjem, zvracení, zvýšená tělesná teplota nebo ztráta čichu či chuti, by se na antigenní testy neměli hlásit a měli by kontaktovat svého praktického lékaře. U lidí bez příznaků, kterým antigenní test vyjde pozitivně, by následně měli podstoupit ještě PCR test. 

OBJEDNÁNÍ: Před návštěvou odběrového místa JE NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT na konkrétní datum a čas, objednat on-line se můžete ZDE.

UMÍSTĚNÍ ODBĚROVÉHO MÍSTA: Odběrové místo Drive-thru se nachází na parkovišti v sousedství budovy Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje a je dostupné přímo z Havlíčkova nábřeží (GOOGLE MAPA).

PROVOZ ODBĚROVÉHO MÍSTA: PONDĚLÍ - PÁTEK - 7.00 hodin - 19.00 hodin

 
SDĚLENÍ VÝSLEDKU TESTU:  Výsledek testu je do 30-ti minut přímo na odběrovém místě.
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn