Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Dostala kardiostimulátor, aby mohla porodit

20.1.2022
Těhotné ženě byl pár hodin před porodem zaveden kardiostimulátor. Bez něj by její srdce plánovaný císařský řez patrně nevydrželo. Pro unikátní postup se rozhodl tým lékařů z vysoce specializovaných center Krajské nemocnice Tomáše Bati, Centra vysoce specializované intenzivní péče v perinatologii a Centra vysoce specializované kardiovaskulární péče. Na svět tak přišel zdravý kluk, maminka je v pořádku.  

Rekordní rok 2021. HTO Baťovky uskutečnilo celkem 13 970 odběrů krve

18.1.2022
Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) má nový rekord v počtu odběrů krve během jednoho roku. Během loňských 12 měsíců uskutečnilo hematologicko-transfúzní oddělení (HTO), ve spolupráci s odběrovým centrem v Brně, celkem 13 970 odběrů, což je o 955 více než v dosud rekordním roce 2020.

Dočasná změna vstupu na pracoviště urologie LERV

14.1.2022
Z důvodu rekonstrukce budovy 26 se mění trasa pro vstup na pracoviště urologie LERV.

 

Předvánoční sbírka Srdce pro Baťovku pomohla Zlínské nemocnici

13.1.2022
V předvánočním čase Hitrádio Zlín spustilo kampaň Srdce pro Baťovku. Prodej speciálně vyrobených baněk z Valašska podpořil Gynekologicko-porodnické oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. 

Budova 26 v areálu Baťovky se rekonstruuje

6.1.2022
Výměna oken, instalace venkovních žaluzií, zateplení obvodového pláště, rekonstrukce podlah i střechy. Budova ředitelství Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) se komplexně rekonstruuje. Práce byly zahájeny v listopadu loňského roku a potrvají do června. 

Vojáci pomáhají v Baťovce i v lednu

3.1.2022
 Spolupráce mezi Krajskou nemocnicí T. Bati ve Zlíně (KNTB) a Armádou České republiky pokračuje i na počátku roku 2022. S péčí o tzv. covidové pacienty pomáhá v lednu šest vojáků. Nahradili pět svých kolegů, kteří ve zlínské nemocnici působili v prosinci.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn