Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Zdravotníci se seznamovali s novými trendy ve zdravotnické praxi

8.10.2015
Téměř stovka zdravotníků z České a Slovenské republiky a z Polska se zúčastnila mezinárodní konference „Nové trendy ve zdravotnické praxi“, která se konala 6. října 2015 v areálu zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Na programu bylo přes 40 přednášek.

Neonatologický kongres se bude zabývat problematikou novorozenců

2.10.2015
Problematika novorozenců je na programu XXXI. Neonatologických dnů, které se uskuteční ve zlínském IH Moskva 7. až 9. října 2015. Přihlášených je 370 účastníků z České a Slovenské republiky, přijede také profesor Shoo Lee z Toronta, pediatr a neonatolog. Dvě třetiny účastníků tvoří lékaři, zbytek jsou porodní asistentky, dětské sestry i studenti medicíny.

Profesor Jaroslav Rybka oceněn Stříbrnou pamětní medailí Senátu

30.9.2015
Stříbrnou pamětní medaili Senátu obdržel profesor MUDr. Jaroslav Rybka, DrSc., dlouholetý lékař zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) a mezinárodně uznávaný lékař specializující se na diabetologii a vnitřní lékařství. Ocenění převzal 25. září 2015 v Praze při příležitosti Dne české státnosti od předsedy Senátu PČR Milana Štěcha.

Porucha endoskopických přístrojů

15.9.2015
Vzhledem k poruše endoskopických přístrojů t. č. až do odvolání není možnost v Centru digestivní endoskopie IK KNTB, a.s. provádět výkony na proximálních úsecích zažívacího traktu (jícen, žaludek, dvanáctník). Na elektivní výkony nutno objednat do jiných zdravotnických zařízení s možnostmi endoskopického vyšetření a ošetření.


Další modernizace onkologického centra v KNTB si vyžádá přes 160 milionů korun

9.9.2015

Další modernizaci čeká Komplexní onkologické centrum ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). V rámci projektu „Modernizace a obnova přístrojového vybavení komplexní onkologické péče KNTB Zlín III“ pořídí nové zdravotnické přístroje: lineární urychlovač, magnetickou rezonanci a hybridní přístroj PET/CT. Investice si vyžádá předpokládaných 164 mil. Kč. Z toho prostředky z Evropské unie tvoří 85 %, zbývající část je dotace z rozpočtu Zlínského kraje, neboť projekt je zpracován na základě požadavků Integrovaného operačního programu.

Ve zlínské nemocnici začaly práce na vybudování nových parkovišť

4.9.2015
Práce na vybudování dvou nových parkovacích ploch začaly ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Celkem přibude v areálu nemocnice 53 parkovacích míst.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn