Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

V KNTB nabízí své služby nemocniční kaplanka

13.5.2014
Od letošního května nabízí v KNTB klinickou pastorační péči nemocniční kaplanka. Poskytuje duchovní služby nemocným na základě jejich přání nebo na žádost jejich příbuzných. Návštěvy kaplanky jsou domlouvány na žádost pacienta, ale také ve spolupráci s jeho rodinou. Kaplanku mohou sami kontaktovat na mobilním čísle 731 140 734 nebo o zprostředkování návštěvy požádat personál oddělení.

Martina Dlabajová podpoří dětské oddělení KNTB 25 tisíci korunami

12.5.2014
Pětadvacet tisíc korun daruje dětskému oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), Martina Dlabajová, prezidentka Rotary Clubu Zlín a předsedkyně Krajské hospodářské komory Zlínského kraje. Dnes se na daru dohodla s ředitelem KNTB Pavlem Calábkem.

V KNTB nabízí duchovní služby nemocniční kaplanka

9.5.2014
Od letošního května nabízí ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), klinickou pastorační péči nemocniční kaplanka. Poskytuje duchovní služby nemocným na základě jejich přání nebo na žádost jejich příbuzných.

Náročná operace - ukázka multioborové spolupráce v KNTB Zlín

7.5.2014
Úspěšnou mezioborovou spolupráci předvedli minulý týden lékaři ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB) při náročné operaci nádoru u devětadvacetiletého muže. Podíleli se na ní hlavně onkologové, plastičtí chirurgové a neurochirurgové. Nádor bylo nutné odstranit rozsáhlou resekcí lbi zároveň s kožním krytem, nahradit kost implantátem a souběžně připravit kožní kryt ze stehna pacienta a našít mikroskopickou technikou do defektu vzniklého po resekci. Operace trvala cca 7,5 hodiny.

Kapka Naděje předala novorozeneckému oddělení KNTB přístroj za sto tisíc korun

30.4.2014
Novou ultrazvukovou sondu pro vyšetřování kyčlí novorozenců v hodnotě 100.000 korun dnes předala prezidentka nadačního fondu Kapka Naděje Vendula Svobodová novorozeneckému oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Dalšími 50 tisíci korunami přispěla Kapka Naděje na nákup dvou resuscitačních modelů.

V kardiovaskulárním centru KNTB zahájili intervenční léčbu srdečních arytmií

29.4.2014
Kardiovaskulární centrum pro dospělé ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), udělalo další významný krok pro naplnění svého poslání, kterým je komplexní péče o kardiologické pacienty z celého Zlínského kraje. V pátek 25. dubna uskutečnili zdejší lékaři u prvních dvou pacientů tzv. radiofrekvenční ablaci supraventrikulárních arytmií.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn