Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Prezident Miloš Zeman udělil medaili Za zásluhy profesoru Jaroslavu Rybkovi

29.10.2015
Medaili Za zásluhy převzal z rukou prezidenta České republiky Miloše Zemana profesor Jaroslav Rybka, dlouholetý lékař zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Prezident ho vyznamenal ve středu 28. října 2015 ve Vladislavském sále Pražského hradu u příležitosti oslav 97. výročí založení samostatného Československa.

V areálu zlínské nemocnice už mohou řidiči využívat nové parkovací plochy

22.10.2015
Od dnešního dne už mohou řidiči v areálu zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), využívat nové parkovací plochy. Práce na jejich vybudování začaly zhruba před dvěma měsíci a vyžádaly si 6,65 milionů korun včetně DPH. Vzniklo celkem 51 parkovacích míst.

Projekt „Malé mimi“ je určen rodičům předčasně narozených dětí

22.10.2015
V polovině října 2015 byl spuštěn projekt „Malé mimi“, který je významným krokem ke zlepšení péče o předčasně narozené děti a rodiny těchto dětí. Cílem je shromáždit prostředky pro rekonstrukci pokojů v novorozeneckém oddělení KNTB, ve kterých by mohli být rodiče se svými předčasně narozenými dětmi, trávit s nimi co nejvíc času a ne je pouze několikrát za den navštěvovat.

V KNTB vysazují na záhony přes 1500 okrasných rostlin

21.10.2015
Trvalky a cibuloviny, celkem přes 1500 rostlin, vysazují v těchto dnech nemocniční zahradníci s pomocí brigádníků na záhonech ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Prostory v přední části areálu mezi očním oddělením a kuchyní tak zpestří například různé ozdobné trávy, okrasný česnek, krásnoočka, zlatobýl, narcisy, krokusy, žluté a červené tulipány.

V KNTB mají stále dostupnou službu zajišťující léčení akutní a pooperační bolesti

20.10.2015
V říjnu zahájil ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB) provoz Pain Servis. Jde o trvalou, stále dostupnou službu anesteziologicko-resuscitačního oddělení (ARO), která se v nemocnici stará o adekvátní léčení akutní a pooperační bolesti pacientů. 

Téma kongresu: roztroušená skleróza, mozková mrtvice, demyelinizační onemocnění

12.10.2015

   Roztroušená skleróza, demyelinizační onemocnění a cévní mozkové příhody jsou hlavními tématy VI. Českého neuroradiologického kongresu, který se uskuteční ve dnech 15. a 16. října 2015 ve Zlíně. V IH Moskva se ho zúčastní zhruba 140 lékařů z České a Slovenské republiky.


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn