Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

První miminko narozené letos v KNTB navštívil dnes její ředitel

2.1.2014
Prvním letošním miminkem narozeným ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), je Vojtěch Šenk. Dnes ho a jeho maminku Markétu Šenkovou z Holešova navštívil v porodnici ředitel nemocnice Pavel Calábek a členové vedení KNTB. Pro Vojtíška přinesli velkého plyšového psa a mamince předal ředitel kytici a finanční dar.

Primátor Zlína dnes v porodnici KNTB přivítal prvního občánka města

2.1.2014
Šimon Kos je prvním dítětem Zlína, které se letos narodilo ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Dnes ho přišel do porodnice přivítat zlínský primátor Miroslav Adámek, přinesl mu plyšového medvěda a mamince Janě Kosové předal kytici a finanční dar.

O silvestrovské noci bylo v krajské nemocnici rušno, lékaři ošetřovali desítky lidí

1.1.2014
Jako každým rokem také letos měli lékaři zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), plné ruce práce. Ošetřovali desítky lidí a mnoho z nich museli nechat v nemocnici k hospitalizaci, některé pacienty čekala i operace. Například ambulancemi traumatologického oddělení prošlo od 6.00 ve středu 31. prosince do 6.00 následujícího dne 77 pacientů.

Prvním dítětem narozeným letos ve zlínské porodnici je Vojtěch Šenk

1.1.2014
Prvním dítětem narozeným v roce 2014 ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), je Vojtěch Šenk. Narodil se 1. 1. 2014 v 01.51 hodin. Po narození vážil 3250 g a měřil 50 cm. Na svět ho přivedla maminka Markéta Šenková z Holešova.

Rovnou pod vánoční stromeček se ve zlínské porodnici narodilo šest dětí

25.12.2013
Šest dětí, z nich čtyři děvčátka a dva chlapečci, se na Štědrý den narodilo ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, (KNTB). Jako první toho dne přišel v 0.59 hodin na svět Dominik, za ním pak následovali Eva, zase Dominik, Evelyne, Simona a Tereza.

Zlínská krajská nemocnice obhájila ISO 9001

17.12.2013
Certifikát zavedeného systému řízení kvality podle normy ISO 9001 obhájila v listopadu 2013 zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Uvedené ISO se týká všech nezdravotnických a zdravotnických oddělení s výjimkou laboratoří, závodní lékařky, tělovýchovného lékařství a lékařské pohotovostní služby. Certifikaci ISO 9001 nemocnice získala v roce 2011 a letos šlo již o druhou obhajobu.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn