Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

„V KNTB chceme dělat moderní medicínu,“ říká ředitel nemocnice Michal Filip

11.8.2021
Chce, aby se v KNTB dělala moderní medicína. „V medicíně je to jako ve fotbale. Když je dobrý rozhodčí, není na hřišti vidět. I kdyby mě za měsíc odvolali, chtěl bych, aby nemocnice fungovala ve prospěch lidí dál. Žádné památníky po sobě zanechat nechci. Přeji si, aby nemocnice plnila to, co má, a udržela trend kvalitní moderní medicíny s novými lidmi, kteří přinesou nové myšlenky,“ říká ředitel Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně Michal Filip v rozhovoru pro časopis Patriot.

Očkovací centrum v KNTB zahájí provoz příští pondělí, přijít mohou registrovaní i neregistrovaní

9.8.2021
Očkovací centrum v areálu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) zahájí provoz v pondělí 16. srpna. Umístěné bude v 1. pavilonu (U14), registrovaní i neregistrovaní zájemci o očkování proti onemocnění COVID‑19 jej budou moci navštívit každý den od 8 do 17.30, neregistrovaní do 17.00. Nové prostory nahradí Velkokapacitní očkovací centrum v PSG aréně, které ukončí provoz v neděli 15. srpna ve 14 hodin.

Zlínská nemocnice obdržela prestižní evropský certifikát

5.8.2021
Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) se stala držitelem prestižního evropského certifikátu European Stroke Organisation. Ten potvrzuje, že KNTB dlouhodobě poskytuje špičkovou péči o pacienty s cévními mozkovými příhodami. 

Musím poděkovat tam nahoru, říká Jiřina Lysáková, pořadatelka koncertů I HUDBA MŮŽE POMOCI

3.8.2021
Přála si spojit to, co miluje, s charitou. Oblíbené koncerty I HUDBA MŮŽE POMOCI, které pořádá, se proto připojily k projektu Pomáháme onkologii, jehož smyslem a cílem je zlepšovat podmínky pro léčbu pacientů v Komplexním onkologickém centru zlínské nemocnice.

Festival Bundy zelený přinesl zlínskému onkocentru přes 250 000 korun

2.8.2021
Rekordní částku 253 000 korun přinesl zlínskému onkocentru III. ročník charitativního festivalu Bundy Zelený. Hlavním cílem festivalu je pomoc pacientům Komplexního onkologického centra Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Organizátoři pracovali bez nároku na odměnu, Vojta Nedvěd vzpomínal na zesnulého otce. 

Hry, výlety, zábava letní tábor zlínské nemocnice je v plném proudu

2.8.2021
Hry, tvořivé aktivity, sport, ale také třeba výlety k blízkým i vzdálenějším cílům. Pořádně „nabitý“ je program příměstského tábora, který pro děti svých zaměstnanců pořádá Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně (KNTB) ve spolupráci se zlínským Domem dětí a mládeže Astra. Letos se koná už jeho čtvrtý ročník.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn