Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Zákaz návštěv ve zlínské krajské nemocnici

6.1.2017
Zlín - Vzhledem ke zvýšenému výskytu akutních respiračních a chřipkových onemocnění je ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), s platností od pondělí 9. ledna 2017 zákaz návštěv. Zákaz platí až do odvolání.

O znovu povolených návštěvách bude nemocnice veřejnost včas informovat.

Lékaři v KNTB začnou používat novou metodu k diagnostice Alzheimerovy nemoci

5.1.2017
Novou metodu k diagnostice Alzheimerovy nemoci a jiných příčin ztráty paměti začnou letos v únoru používat lékaři oddělení nukleární medicíny a PET/CT ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Spočívá v podání radiofarmaka Vizamyl dospělým, kteří trpí problémy s pamětí. KNTB je jedno z prvních pracovišť v České republice, které novou metodu bude používat. 

Aleš Jurek je prvním letošním dítětem Zlínského kraje, navštívil ho hejtman

3.1.2017
První letošní dítě Zlínského kraje, kterým je Aleš Jurek z Újezdu u Valašských Klobouk, navštívil dnes v porodnici Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), hejtman kraje Jiří Čunek. Chlapečkovi přinesl plyšové hračky a jeho rodičům Lence a Lukášovi 10 tisíc korun. Od ředitele KNTB Pavla Calábka dostal Aleš plyšového psa a rodičům předal finanční obnos. Od obou dárců dostala maminka květiny.

Primátor s ředitelem nemocnice přivítali letošního prvního občánka Zlína

2.1.2017
Prvního letošního občánka Zlína Kristiána Soukeníka dnes v porodnici Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), přivítal zlínský primátor Miroslav Adámek s ředitelem KNTB Pavlem Calábkem. Od primátora dostal plyšovou hračku a knížku pohádek a ředitel nemocnice přidal dalšího plyšáka. Kristiánovi rodiče Nela Dobešová ze Zlína – Malenovic a Patrik Soukeník z Kaňovic převzali od obou finanční obnos a maminka k tomu dvě velké kytice.

Silvestr v KNTB: zlomeniny, tržné rány, bolesti na hrudi, intoxikace alkoholem

1.1.2017
Více než stovku pacientů ošetřili zdravotníci v ambulanci interní kliniky a traumatologického oddělení během silvestrovské služby, tedy od rána 31. prosince 2016 do rána 1. ledna 2017. 

Prvním letošním miminkem narozeným v KNTB je Aleš

1.1.2017
Prvním letošním dítětem narozeným ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), je Aleš Jurek. Narodil se 1. ledna 2017 v 00.15 hodin mamince Lence Jurkové z Újezdu u Valašských Klobouk. Po narození vážil 3640 gramů a měřil 51 centimetr.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn