Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

Štědrý den v KNTB: šest narozených dětí, rybí kosti v krku, desítky ošetřených

25.12.2014
Šest dětí, tři děvčátka a tři chlapci, se na Štědrý den narodilo ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Jako první toho dne se v 12.51 přihlásila na svět Alena. Po ní následovali Ella, Jakub, Lukáš, Nela a Jiří.

Děti v nemocnici dostaly knížky i hračky, dětské oddělení 10 tisíc korun

16.12.2014
Malá vánoční slavnost se dnes uskutečnila v dětském oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Nemocné děti dostaly nadílku v podobě knížek, které jim věnovalo Společenstvo patronů a sponzorů Zlínský 5lístek, a spousty hraček od občanského sdružení Korunka Luhačovice. Ředitelka Korunky Veronika Záhorská předala primářce oddělení Lucii Svitálkové také šek na 10.000 korun. Za peníze získané z benefice pořádané ve spolupráci s Rádiem Zlín koupí oddělení televizi do dětské ambulance.

Uzavření lékárny a výdejny léků v KNTB

16.12.2014
Z důvodu inventury bude ve dnech 29. až 31. prosince 2014 uzavřena pro veřejnost lékárna ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Uzavřena bude také výdejna léků v budově ředitelství (KHS). Ve čtvrtek 1. ledna 2015 bude již lékárna pro veřejnost opět otevřena - pohotovost od 8.00 do 20.00.

V době vánočních svátků, tj. od 24. do 28. 12. 2014, je v lékárně zajištěna běžná pohotovost od 8.00 do 20.00 hodin.

Děti z holešovské školy namalovaly obrazy pro ARO zlínské nemocnice

12.12.2014
Tři barevné obrazy ozdobily v těchto dnech místnost pro návštěvy pacientů anesteziologicko-resuscitačního oddělení (ARO) zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. Namalovaly je děti z prvního stupně 3. Základní školy v Holešově pod vedením učitelek výtvarné výchovy Ivety Dvořákové a Lenky Antonové. Motiv si mohly děti vybrat podle svého, takže na obrazech je třeba anděl nebo kytice tulipánů.

KNTB má moderní typ SPECT gamakamery, zvýší komfort pro pacienty

10.12.2014
Moderní typ dvouhlavé SPECT gamakamery GE Discovery NM630 zavádí do provozu oddělení nukleární medicíny zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Přístroj za 9,680 miliónu korun získalo oddělení v rámci dotací pro Onkologické centrum KNTB.

Zdravotní klauni bavili nemocné děti

10.12.2014
Zdravotní klauni doktor Krkavec a sestra Libuše dnes přijeli do dětského oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), aby tu pobavili nemocné děti. V každém pokoji malé pacienty rozveselili vánočně laděnou klauniádou. Nechyběly ani červené klaunské kuličky na nos, které si děti mohly nechat na památku.


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn