Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Urologové v KNTB operují zhoubné nádory prostaty laparoskopicky

14.12.2016
Od letošního listopadu operují urologové zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), zhoubné nádory prostaty laparoskopicky. K dnešnímu dni touto metodou odoperovali čtyři pacienty, na leden příštího roku už mají objednaných dalších osm. Výhodou proti běžné otevřené radikální prostatektomii je šetrnější způsob pro pacienta a kratší doba hospitalizace a rekonvalescence. Kromě toho nemusejí být pacienti ze Zlínského kraje laparoskopickou metodou operováni na jiných pracovištích.

Lékárny KNTB budou mezi svátky uzavřeny, ve svátky bude fungovat pohotovost

14.12.2016
Z důvodu inventury bude ve dnech 28. až 31. 12. 2016 pro veřejnost uzavřena lékárna v přední části areálu zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) a také výdejna léků v budově ředitelství KNTB.

Na projekt Malé mimi obdržela KNTB od města Zlín dotaci 25 tisíc korun

13.12.2016
Neinvestiční dotaci ve výši 25 tisíc korun na projekt Malé mimi obdrželo novorozenecké oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), od Statutárního města Zlín. Nemocnice za tyto peníze pořídila televize a mikrovlnné trouby.

Mikuláš, andělé a čerti rozdávali nadílku v dětském oddělení KNTB

7.12.2016
V dětském oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), bylo dnes odpoledne rušno. Malé pacienty přišel navštívit Mikuláš s anděly a čerty a rozdával jim dobroty. Ty si však musely nemocné děti zasloužit zazpíváním písničky nebo přednesem básničky. Ne všichni úkol splnili, ale balíček s dobrotami a perníček dostali nakonec všichni. 

Nemocniční zpravodaj „KNTB informuje“

7.12.2016
Aktuální informace o dění v Krajské nemocnice T. Bati, a. s., co se v nemocnici po nástupu nového vedení podařilo za tři roky společné práce v oblasti ekonomiky, péče o pacienty, zaměstnance, investic a rozvoje nemocnice, si můžete přečíst v novém vydání časopisu „KNTB informuje“- 1/2016 .  

Rehabilitační oddělení KNTB opět podpořilo zlínské chráněné dílny

7.12.2016
Prodejní výstava výrobků chráněných dílen Centra služeb postiženým Zlín se dnes uskutečnila ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Pestrá nabídka zahrnovala svíčky různých tvarů, barev a vůní, mýdla, keramické hrnky a talíře, pletené košíky, vánoční ozdoby a další výrobky. Zájem návštěvníků hlavně z řad zaměstnanců nemocnice byl obrovský. Akci už šestnáctý rok podpořilo rehabilitační oddělení KNTB.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn