Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Silvestr v KNTB: zlomeniny, tržné rány, bolesti na hrudi, intoxikace alkoholem

1.1.2017
Více než stovku pacientů ošetřili zdravotníci v ambulanci interní kliniky a traumatologického oddělení během silvestrovské služby, tedy od rána 31. prosince 2016 do rána 1. ledna 2017. 

Prvním letošním miminkem narozeným v KNTB je Aleš

1.1.2017
Prvním letošním dítětem narozeným ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), je Aleš Jurek. Narodil se 1. ledna 2017 v 00.15 hodin mamince Lence Jurkové z Újezdu u Valašských Klobouk. Po narození vážil 3640 gramů a měřil 51 centimetr.

Na Štědrý den se v KNTB narodily tři holčičky, ošetřeny byly desítky pacientů

28.12.2016
Tři holčičky se na Štědrý den narodily ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Dostaly jména Elen, Veronika a Stela a všechny přišly na svět spontánním porodem. V ambulancích nemocnice ošetřili zdravotníci desítky pacientů.

Nemocné děti v KNTB dostaly knížky, četli jim z nich fotbalisté, herci i primátor

20.12.2016
Malou vánoční nadílku dostali dnes malí pacienti dětského oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Dostali plyšové hračky a knížky, z kterých jim četli fotbalisté FC Fastav Zlín, herci zlínského divadla i primátor Zlína.

Další dobrovolnice jsou připraveny číst nemocným dětem v KNTB

19.12.2016
Pětadvacet studentek zlínské univerzity absolvovalo v minulých dnech v pořadí 2. seminář pro dobrovolníky pravidelného čtení pacientům v dětském oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Učili se například rétoriku – umění předčítat. Nemocným dětem v KNTB čtou studenti už od roku 2012, a to dvakrát v týdnu v odpoledních hodinách.

Při zpívání pro všechny nemocné děti předají fotbalisté Zlína šek pro KNTB

15.12.2016
Vánoční zpívání pro všechny nemocné děti – to je název pásma vánočních písniček a povídání, které se uskuteční v pondělí 19. prosince 2016 na zlínském Náměstí Míru. V pořadu vystoupí skupina Šajtar, moderátorem akce je herec zlínského divadla Radovan Král. V průběhu programu předají fotbalisté FASTAVu Zlín finanční dar pro dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn