Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

V KNTB vysazují na záhony přes 1500 okrasných rostlin

21.10.2015
Trvalky a cibuloviny, celkem přes 1500 rostlin, vysazují v těchto dnech nemocniční zahradníci s pomocí brigádníků na záhonech ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Prostory v přední části areálu mezi očním oddělením a kuchyní tak zpestří například různé ozdobné trávy, okrasný česnek, krásnoočka, zlatobýl, narcisy, krokusy, žluté a červené tulipány.

V KNTB mají stále dostupnou službu zajišťující léčení akutní a pooperační bolesti

20.10.2015
V říjnu zahájil ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB) provoz Pain Servis. Jde o trvalou, stále dostupnou službu anesteziologicko-resuscitačního oddělení (ARO), která se v nemocnici stará o adekvátní léčení akutní a pooperační bolesti pacientů. 

Téma kongresu: roztroušená skleróza, mozková mrtvice, demyelinizační onemocnění

12.10.2015

   Roztroušená skleróza, demyelinizační onemocnění a cévní mozkové příhody jsou hlavními tématy VI. Českého neuroradiologického kongresu, který se uskuteční ve dnech 15. a 16. října 2015 ve Zlíně. V IH Moskva se ho zúčastní zhruba 140 lékařů z České a Slovenské republiky.

Zdravotníci se seznamovali s novými trendy ve zdravotnické praxi

8.10.2015
Téměř stovka zdravotníků z České a Slovenské republiky a z Polska se zúčastnila mezinárodní konference „Nové trendy ve zdravotnické praxi“, která se konala 6. října 2015 v areálu zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Na programu bylo přes 40 přednášek.

Neonatologický kongres se bude zabývat problematikou novorozenců

2.10.2015
Problematika novorozenců je na programu XXXI. Neonatologických dnů, které se uskuteční ve zlínském IH Moskva 7. až 9. října 2015. Přihlášených je 370 účastníků z České a Slovenské republiky, přijede také profesor Shoo Lee z Toronta, pediatr a neonatolog. Dvě třetiny účastníků tvoří lékaři, zbytek jsou porodní asistentky, dětské sestry i studenti medicíny.

Profesor Jaroslav Rybka oceněn Stříbrnou pamětní medailí Senátu

30.9.2015
Stříbrnou pamětní medaili Senátu obdržel profesor MUDr. Jaroslav Rybka, DrSc., dlouholetý lékař zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) a mezinárodně uznávaný lékař specializující se na diabetologii a vnitřní lékařství. Ocenění převzal 25. září 2015 v Praze při příležitosti Dne české státnosti od předsedy Senátu PČR Milana Štěcha.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn