Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

V areálu zlínské nemocnice už mohou řidiči využívat nové parkovací plochy

22.10.2015
Od dnešního dne už mohou řidiči v areálu zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), využívat nové parkovací plochy. Práce na jejich vybudování začaly zhruba před dvěma měsíci a vyžádaly si 6,65 milionů korun včetně DPH. Vzniklo celkem 51 parkovacích míst.

Projekt „Malé mimi“ je určen rodičům předčasně narozených dětí

22.10.2015
V polovině října 2015 byl spuštěn projekt „Malé mimi“, který je významným krokem ke zlepšení péče o předčasně narozené děti a rodiny těchto dětí. Cílem je shromáždit prostředky pro rekonstrukci pokojů v novorozeneckém oddělení KNTB, ve kterých by mohli být rodiče se svými předčasně narozenými dětmi, trávit s nimi co nejvíc času a ne je pouze několikrát za den navštěvovat.

V KNTB vysazují na záhony přes 1500 okrasných rostlin

21.10.2015
Trvalky a cibuloviny, celkem přes 1500 rostlin, vysazují v těchto dnech nemocniční zahradníci s pomocí brigádníků na záhonech ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Prostory v přední části areálu mezi očním oddělením a kuchyní tak zpestří například různé ozdobné trávy, okrasný česnek, krásnoočka, zlatobýl, narcisy, krokusy, žluté a červené tulipány.

V KNTB mají stále dostupnou službu zajišťující léčení akutní a pooperační bolesti

20.10.2015
V říjnu zahájil ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB) provoz Pain Servis. Jde o trvalou, stále dostupnou službu anesteziologicko-resuscitačního oddělení (ARO), která se v nemocnici stará o adekvátní léčení akutní a pooperační bolesti pacientů. 

Téma kongresu: roztroušená skleróza, mozková mrtvice, demyelinizační onemocnění

12.10.2015

   Roztroušená skleróza, demyelinizační onemocnění a cévní mozkové příhody jsou hlavními tématy VI. Českého neuroradiologického kongresu, který se uskuteční ve dnech 15. a 16. října 2015 ve Zlíně. V IH Moskva se ho zúčastní zhruba 140 lékařů z České a Slovenské republiky.

Zdravotníci se seznamovali s novými trendy ve zdravotnické praxi

8.10.2015
Téměř stovka zdravotníků z České a Slovenské republiky a z Polska se zúčastnila mezinárodní konference „Nové trendy ve zdravotnické praxi“, která se konala 6. října 2015 v areálu zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Na programu bylo přes 40 přednášek.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn