Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

Zateplení pavilonu chirurgie v KNTB zlepšilo komfort pacientům i personálu

17.6.2015
Ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), byla ukončena stavba „Zateplení budovy č. 23 – chirurgický pavilon KNTB, Zlín“. Zahájena byla loni v září a náklady dosáhly 25,613.543 milionu korun. Projekt byl spolufinancován z fondu EU – Operační program životního prostředí, který uhradí 15,368.126 milionu korun, zbývajících 10,245.417 milionu korun financuje KNTB z vlastních zdrojů.

Kardiologové a internisté se setkají na konferenci Valašské srdce 2015

10.6.2015
Čtrnáctý ročník konference internistů a kardiologů Zlínského kraje „Valašské srdce 2015“ se uskuteční v sobotu 13. června v hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Na programu má 14 odborných přednášek, které si vyslechne na 140 účastníků akce.

K modernizaci perinatologického centra za 10 mil. korun využije KNTB Norské fondy

9.6.2015
Zhruba 10 milionů korun si vyžádá modernizace perinatologického centra zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Na projekt „Zvýšení úrovně komplexního dlouhodobého sledování neuromotorického vývoje dětí s perinatální zátěží v rámci Zlínského kraje“ požádala o grant z Norských fondů. Ministerstvo financí ČR schválilo grant ve výši šest milionů korun, tj. 60 % celkových výdajů. Zbývající čtyři miliony korun uhradí nemocnice z vlastních zdrojů. Projekt byl zahájen v lednu 2015 a ukončení je stanoveno na duben 2016.

Novorozenecké oddělení KNTB dostalo od Kapky naděje přístroje za 151 tisíc korun

3.6.2015
Přístroje v hodnotě 151.000 korun získalo novorozenecké oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) od nadačního fondu Kapka naděje. Přístroje už slouží nejmenším pacientům a dnes je symbolicky primáři oddělení předala prezidentka Kapky naděje Vendula Svobodová. Zároveň rozdala miminkům v oddělení plyšové hračky.

Herci četli o Machovi a Šebestové nemocným dětem v KNTB

2.6.2015
Známí herci a herečky Jiří Mádl, Josef Alois Náhlovský, Jitka Ježková, Ondřej Pavelka, René Slováčková a Martin Písařík dnes četli příběhy o Machovi a Šebestové pacientům v dětském oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Připojil se k nim také zlínský spisovatel Antonín Bajaja a Jarmila Geislerová, která si v dřívějších letech zahrála dětské role ve filmu.

KNTB má už dvě kaplanky a kaplana, nemocní mohou využít i kadeřnické služby

1.6.2015
Loni v květnu začala ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB) nabízet klinickou pastorační péči nemocniční kaplanka Eva Pasterňáková. Zájem věřících pacientů o duchovní služby byl však stále větší, takže v KNTB od letošního dubna působí další kaplanka Jana Skaličková a kaplan Karel Mikulášek.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn